LISTA STARTOWA

Numer Teamu Nazwa Teamu Narodo-
wość
Kapitan Członek Teamu
1 TEAM SANDRE Dariusz Piasecki Paweł Miłek
2 TEAM BLACK STINGRAYS Grzegorz Rutkowski Krzysztof Hrycak
3 ZGORZELEC FISHING TEAM 1 Grzegorz Rybaczuk Tomasz Puciłowski
4 STEPANOW TEAM Krzysztof Stepanow Krzysztof Tomaszewski
5 FISHMANIA TEAM Leszek Wybraniec Rafał Komorowski
6 TEAM RYBKA Janunsz Woźniak Rafał Kutyba
7 LEBIEST TEAM Rafał Trawiński Andrzej Lebiest
8 FRELIK TEAM Marek Frelik Tomasz Frelik
9 TEAM HALNIACY Mirosław Rusin Waldemar Paz
10 ROB TAR TEAM Krzysztof Sowa Marcin Szcześniak
11 TEAM CHILLER SQUAD Adam Grzelec Iwona Curyło
12 TEAM SANDRE 2 Paweł Kępa Piotr Miłek
13 TEAM NOWY TARG Krystian Ścisłowicz Grzegorz Wojtas
14 TRINTE TEAM Tomasz Stobierski Jarosław Boduszek
15 GORLICE TEAM Adam Tyrbus Rafał Klimkowicz
16 SPYTKOWICE ZANDER TEAM Michał Białoń Bartosz Leksander
17 TRINTE TEAM 2 Paweł Nosal Marcin Gzyl
18 TEAM PNT FISHING Piotr Kieżel Przemysław Olejniczak
19 GAM8IT TEAM Adam Sito Tomasz Sito
20 JAR FISH JAROCIN Robert Wójcikowski Leszek Grzech
21 WIDEŁ TEAM Janusz Wideł Wojciech Jankowicz
22 KRAKOWIACY TEAM Artur Budziński Jan Dybczak
23 STARTBAIT TEAM Jacek Grzeszczyk Arkadiusz Krężlewicz
24 FISH ARROW TEAM Grzegorz Friedlein Jarosław Kozłowski
25 TEAM BIAŁKA 1 Bogdan Bryjak Tomasz Trzebunia
26 C&R ZANDER TEAM BIELSKO-BIAŁA Tomasz Letner Paweł Skotnicki
27 GREEN TEAM Krzysztof Gryniewicz Rafał Jedynak
28 SATURNIN TEAM Saturnin Jabaji Adam Pawlak
29 RAF MAR TEAM Marcin Cebula Mariusz Poradzisz
30 GŁOWATKA TEAM Tomasz Cebula Rafał Gędłek
31 BIAŁKA TEAM 2 Daniel Hlawacz Andrzej Kobylarczyk
32 TEAM JORDANÓW Wiesław Alicki Jarosław Mikita
33 BENTON TEAM Kamil Nowak Tomasz Golonka
34 BERKLEY TEAM Remik Kolańczyk Robert Jernaś
35 MATUSIAK TEAM Piotr Matusiak Grzegorz Węgrzyn
36 ZUBAC.SK Robert Topor Marian Bodorik
37 STOMASZ TEAM Jakub Krzywosz Sławomir Staszyński
38 TEAM SKLEP LOT Łukasz Karelus Krzysztof Hlawacz
39 SLOVENSKY RYBAR.SK TEAM Pavol Hoza Christoper Ite-prat
40 KRAKÓW RYBOMANIA TEAM Robert Więcław Krzysztof Domagalski
41 TEAM DRAGON Jacek Swornowski Tadeusz Wach
42 CWŁ TEAM Krzysztof Zapiór Rafał Kania
43 MINAMI TEAM Grzegorz Sydoriak Waldemar Pierzga
44 TEAM SKLEP LOT 2 Łukasz Wróblewski Dawid Mikut
45 SIEK TEAM Marek Wieczorek Arkadiusz Taut
46 FENWICK TEAM Konrad Kolańczyk Michał Krzyżanowski
47 LUMBAGO FISHING TEAM Tomasz Nowak Antoni Ochalik
48 ZBYNIE Zbigniew Grochowalski Zbigniew Cieślak
49 JURCZYSZYN TEAM Anna Jurczyszyn Maciej Jurczyszyn
50 SKLEP WĘDKARSKI.PL Janusz Garścia Maksymilian Sekuła
51 CHILLER SQUAD 1 Sandra Barylska Tomasz Nierada
52 SZCZECIN TEAM Krzysztof Dąbkowski Artur Olencki
53 LOWRANCE TEAM Mariusz Trościanko Sławek Czajkowski
54 SZYBCY I WŚCIEKLI Piotr Doniec Stanisław Drobny
55 DREAM TEAM Paweł Jaworski Marek Honkisz
56 C&R ZANDER TEAM BIELSKO-BIAŁA 2 Paweł Listowski Leszek Hodurek
57 TEAM PHOENIX FISHING Tomasz Sroka Zbigniew Karolewski
58 GRYNIO TEAM Krzysztof Gryniewicz Andrzej Stępkowski
59 TSURI TEAM Adam Kabat Zbigniew Kabat
60 ABAKUS TEAM Paweł Zagrobelny Dariusz Papszun